Özel Yazılım Hizmetleri

Data Yazılım, yılların bilgi birikimini sizlerden gelen taleplerle eşleştirerek, ihtiyaca doğrudan çözüm üretmeyi hedeflemektedir.

Datasoft Ticari Paket Programları

1989 yılında İstanbul'da kurulan datasoft Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Ticari Entegre yazılımları ile Muhasebe Büroları için sektörel yazılımlar üretmektedir.

1991 yılından beri sürdürdüğümüz datasoft'un Ege Bölge Dağıtıcılığı'nı, 1998 yılında kurduğumuz Data Yazılım'a taşıyarak, tamamen bu ürüne odaklandık. Halen gerek Ege Bölgesinde, gerekse Türkiye genelinde destek ve servis hizmeti verdiğimiz 1500'e yakın datasoft kullanıcısı mevcuttur.

Enterprise Model ERP

Enterprise Model ERP, ETO (Engineer-To-Order) odaklı, açık kaynak kodlu, birçok sektörün ortak aklını temsil eden hazır fonksiyonların, işletmeye özel uyarlandığı, geliştirildiği ve entegre edildiği bir ERP yazılımıdır.

Firma ihtiyaçlarına göre tamamen özelleştirilebilen Enterprise Model’ın kısa uyarlama süresi, büyük maliyet avantajı ve denenmiş detaylı fonksiyonları ile geniş programcı ve danışman kadrolarına ihtiyacı ortadan kaldırır. Entegre yapısı ve kurumsal uygulamaların tüm detaylarında gerçek maliyetleri takip etmek, işletme ile ilgili gerçekçi analiz yapabilmek, değişen piyasa koşullarına süratli uyum sağlamak, tüm operasyonlarda kontrol ve denetim sahibi olmak, Enterprise Model ERP çözümü ile çok kolaydır.

AADS Terminal Sunucusu

AADS, Windows XP Pro SP2, Windows Vista Business, Windows 7 Professional, Windows 8 yüklü bilgisayarlarınızı Terminal Server'a dönüştürerek dilediğiniz yerden erişebilmenizi sağlar.

Günümüzde bilginin anında erişilebilir olması son derece önem kazanmıştır. Gittiğiniz her yerden bilgisayarınıza erişerek ihtiyacınız olan bilgiye anında ulaşabilmeniz için artık pahalı yatırımlara ihtiyacınız kalmadı. AADS ile bilgisayarınızı her yerden ulaşabileceğiniz bir Terminal Sunucusuna dönüştürebilirsiniz.